Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehet átteleltetni a...

Hogyan lehet átteleltetni a muskátlikat? Futó muskátlit érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy hűvös, árnyékos helyre teszed télire, hetente egyszer adsz neki egy kicsi vizet, ha jön a tavasz, jóidő, akkor visszametszed, és kiteszed megint az erkélyre.

Én a napos, de hűvös zárt folyosón szoktam tárolni télen, és minden rendben vele.

2010. okt. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A sima muskátlit világos fagymentes helyen teleltesd,nagyon kevés vizet kapjon.Futómuskátlit nekem még nem sikerült átteleltetnem.
2010. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hú! BM! Akkor az én összes futómuskátlimnak annyi?
2010. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Valamennyi muskátlit érdemes (de nem elengedhetetlen)visszavágni, így kevesebb rész fog elszáradni, nekem szép zöld maradt az egész. Minden tőt külön műanyag cserépbe beültettem, akkorába, hogy elférjen az ablakközben. Az állókat ablak közé tettem, az futókat egy fütetlen szobába virágállványra. A bimbókat mindig leszedtem, s elég havonta locsolni.Mind megmaradt, de a futók az erkélyre kiültetve már nem nőttek meg elég hosszúra, csak módjával.
2010. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az előző levélben elfeledtem, de nagyon fontos: a futók feltétlenül világos helyen legyenek!!!
2010. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kösz! Megpróbáljuk!
2010. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
futómuskátlira nem érdemes időt pazarolni, mert úgyis elszalad :))
2010. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A legfontosabb, hogy fagymentes helyen!

Mi nyáron kiültetjük a kertbe, hatalmasra nő. Ősszel kiszedjük, papirzsákba tesszük, és sötét helyen telel öntözés nélkül. Tavasszal visszavágjuk és elültetjük.

Csak akkor kell kevés öntözés, ha világos helyen, földben telel.

2010. okt. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!