Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen szerrel lehet locsolóví...

Milyen szerrel lehet locsolóvíz minőségűvé tenni az emésztőben lévő szennyvizet?

Figyelt kérdés
Sajnos a falunkban nincs csatorna, így a pöcében lévő szennyvizet rendszeresen el kell szállíttatnom, ami immár évi 300.000 ft költséggel járna. Úgy tudom van olyan szennyvíztisztító tabletta amivel locsolásra alkalmassá válhat a víz része. A neten viszont nem találtam ilyet. Köszönöm a segítséget!

2023. júl. 12. 19:31
 1/8 anonim válasza:
100%

Tessék:


[link]

2023. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Oké, de ez csak a baktériumkultúra. Ez után nem ártana megszűrni azt a vizet.


A lisztből sem lesz kenyér hogy rászórod az élesztőt. Kell még pár dolgot csinálni vele.


[link]

2023. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Septifos éppen erre való
2023. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
65%

2.


Nem kell, bőven megteszi a septifos.


Olvass jobban utána a működési mechanizmusnak.

2023. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Én nem öntöznék vele ,az bíztos.
2023. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Mivaaaan???? 300000 forint a szippantás??

Hát az anyjuk...t!

2023. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a svájci tablettával kezelt szennyvízzel is tilos a környezetet szennyezni.


Ha tetszik, ha nem, el kell szállítani a szipisekkel. A csapi víz mennyiségét mérik, és annyira van kedvezmény(ha ott van)..


A pöcében lévő szart-hugyot,mindenféle mosószert ma még nem tudják locsolásra alkalmassá tenni...


Sőt, vannak akik az élő ásott kútba engedik a szennyvizet...az viszont bűncselekmény.

2023. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Nincs csatorna. Hiába nagyobb a gödör, csak 8m3-es kocsi jár. 5 tagú a család. Spórolás mellett is 3 hetente kell szivatni 8700-ért. Utálom már, hogy figyelni kell a rövid zuhanyzásra meg hogy pici pisi után nem húzzuk le a wc-t (tudom, undi), de ha elengednénk magunkat, hívhatnánk 2 hetente. És a pénzen túl egyeztetni kell. Csak x napon tudnak jönni x órakor, legyen itthon, aki kinyitja a kaput stb. Agyamra megy, panelban nem volt ilyen 😃
2023. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!