Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kerti öntöző computernek...

A kerti öntöző computernek miért csak egy leágazása van?

Figyelt kérdés
6 programot tud a leirtak szerint. Amit nem értek hogyan fog 6 különböző részt vezérelni ha csak 1 kimenet van rajta. Tud egyáltalán 6 különböző rész öntözni, persze nem egyszerre?

2023. júl. 16. 11:52
 1/6 Gugu Gabor ***** válasza:

Írnál egy pontos típust?

Használati útmutató mit ír?

2023. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy kimenettel alapból ugye egy kört tud ellátni.

Én pl az ilyenre 3 programot teszek, egy hajnali, egy napközbeni és egy esti öntözést.


Alig drágábban van két kimenetes, ott már nyilván két kört tudsz kedvedre vezérelni.

2023. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En a Parkside ot néztem ki. De rájöttem hogy az nekem nem jó. Nekem több zónám van es fúrt kút hidroforral. A hidrofór az nem tud tőbb zónát öntözni mert a nyomás nem lesz elég, ezért a olyan vezérlő kell ami zónákat tud vezérelni. Nekem egy nap egyszer este elég. De akkor viszont tőbb zónát. Pl. 30 percig a veteményeset azután 15 pecig a füvet, azután a kiskertet is 15 percig. Erre egy sima egy kimenettel rendelkező öntözőcomputer szerintem nem jó. Ki mit ajánl, ki mit használ erre?
2023. júl. 16. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Veszel három computert meg egy hármas elosztót és annyi.
2023. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez nem jó ötlet.
2023. júl. 16. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg ezt, 6 kör, ez elég jő 26 ezerért.

[link]

2023. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!