Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van egy kertem ami sok virág...

Van egy kertem ami sok virág van es mire megöntözöm kannával lemegy 45 50 perc kb vagy 1 óra szerintetek ha vennék nagy nyomású mosót avval rövidebb idő alatt öntözném meg a virágjaim?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te csak végletekben tudsz gondolkozni?

Kanna vagy nagynyomású mosó!

Slagról még nem hallottál?

A mosóval csak 1x kellene "locsolnod" és nem lenne többé gondod a növényeidre!... bár egy szavadat nem hiszem el, ennyire hülye ember még itt sincs!

2023. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Slagot vegyél te ...!

A nagynyomású mosó arra való hogy leborotváld még a talajt is nem csak a növényeket.

Még a slaggal is óvatosan kell locsolni, mert a túl erős vízsugár kimossa a gyökereket, eldönti a virágokat.

Vegyél slagot és hozzá lerakható locsolófejet. Akkor kiteszed egy helyre, ott hagyod egy ideig, hogy locsoljon, majd átteszed máshová és megismétled.

[link]

2023. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A magasnyomású mosó nagyon kevés vizet használ!..


Ha 6-7méter távolságról nyomatnád rájuk akkor nem lenne bajuk, de megöntözve se lennének.. Csak kicsit vizes lenne a levelük.



Vegyél slagot és a végére pedig egy ilyen kézi szóró fejet [link]


Van rajta olyan funkció is amikor úgy jön belőle a víz mint a fürdőben a zuhanyrózsából, azzal nagyon jól lehet öntözni!

2023. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És még bemutató videó is van róla.. :D [link]
2023. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a virágokról a virágszirmokat másodpercek alatt akarod eltüntetni, mert zavar a virágszirmok színe, és csak zöldet akarsz látni mindenütt, csak akkor ajánlom a nagynyomású mosót. Illetve még akkor sem, hisz köztudomásúan kevés vízzel dolgozik és főleg tisztításra való. Amúgy a csepegtető öntözés kiépítését ajánlom. Jóval takarékosabb, mint bármilyen más módszer, kevesebb a vízfelhasználás is a kevesebb párolgási veszteség miatt.
2023. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is ezt akartam mondani, hogy ha sorokban vannak a virágok, akkor a csepegtető öntözés a legjobb. Kevés vizet használ, és a víz úgy és oda jut, ahogyan és ahová kell, nem pedig a növényeket meg a talajt károsítja, mint a kannás meg a slagos öntözésnél. A nagynyomású mosóról nem is beszélve...

Pár naponta rányitod egy órára, közben meg bent hűsölsz, vagy gyomlálsz. A sorközök szárazak maradnak, ott eleve csak esős időben kel a gyom.

2023. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem szeret locsolni, az ne ültessen virágot.
2023. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Ez butaság. Arra való az automata öntöző rendszer.
2023. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Kanna és magasnyomású között vacilál a kérdező.

Szerintem nagyon távol vagyunk az automata öntözőrendszertől..

2023. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!