Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kinek hogy vált be a mű fű?

Kinek hogy vált be a mű fű?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta hogy szépen mutatna az erkélyemen, valódi fű nyilván nem játszik. Mennyire kell foglalkozni vele? Nagyrészt fedett részen lenne de nem teljesen, a szélét érné az eső. Porszívízni kell vagy lemosni vagy csak hagyni ahogy van?

2023. aug. 14. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Ronda, nem lehet takarítani, szemét lesz belöle.
2023. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

többféle műfű létezik. Az erkélyen elég porszívózni. Nekünk több helyen is volt,de ami olyan helyen, ahol a kutya is végigtrappolt, az borzalmas volt.


Vannak nagyobb áruházak, ott végigtapogatod a műfüveket, és máris viheted. Szerintem nagy találmány, kedves színfoltja a háznak/lakásnak.

2023. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor vettem egy darabot, amikor négykézláb közlekedő volt a gyerekem és a fű még nem volt rendben. Utána használtuk többször kisgyerekeknél amikor a terasz kövén vagy máshol kellett leülniük. Jobb, mint a szőnyeg vagy pléd. A forró napon sem melegedett fel úgy, mint a kő, jó volt mezitláb is rálépni.

Szerintem jó megoldás erkélyre, de érdemes jó minőségű műfüvet venni, még ha többe is kerül. Fontos, hogy bírja az időjárást, ne égesse ki a nap, folyjon ki belőle az eső és száradjon hamar. Egy egyszerű szőnyeg amit általában venni lehet nagyobb boltokban és nem a barkácsáruházakban veszik méterre, azok nem sokáig bírják ha kint vannak esőben, napsütésben.

Elsőnek persze kipróbálni, hogy tetszik-e, nyugodtan vehetsz olyat, csak legyen előtted, hogy az a következő ilyenkorra már lehet hogy kukába kell menjen.

Ha erkélyem lenne én is műfüvet tennék egy részére.

2023. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!