Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kicsit megkésve juniusba...

Kicsit megkésve juniusba vetettem el fümagot! Mára sajnos teljesen fel sűlt! Van rá esély hogy őszre helyre jön?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ami egyszer kiégett az már nem tud kihajtani.
2023. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Én nem locsolom, hinta körül vetettem, teszt jelleggel. Idővel elkezd kiszáradni, ritkulni. Aztán jön egy jó nagy eső, és úgy kizöldül, hogy öröm nézni. Igazából ha neked az esőzések után se jött helyre, akkor már nem is fog.
2023. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az erős, öreg tövek meg tudják csinálni, hogy száraznak tűnnek, aztán az esőzésekkel kihajtanak. De fiatal töveknél ez nem jellemző. Egész nyáron rengeteg eső volt, valami életjelet csak kellett volna mutatni.

Szerintem ess neki rotációs kapával (ha évelő gyomok vannak, akkor előtte gyomirtózz is), szeptemberben már lehet újat vetni. Tél előtt szépen megerősödik.

2023. aug. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez már nem jön helyre.

Ősszel megszellőzted élvezed újra.Egyébbként nekem az őszi vetés sokkal jobb szokott lenni mint a tavaszi.

Sokáig hideg van aztán egyszerre beüt a kánikula.

2023. aug. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!