Kezdőoldal » Otthon » Kert » Teleszkópos, elektromos...

Teleszkópos, elektromos láncfűrész? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ez jó lehet? [link]

Elérhetetlen ágak, hegyoldalon növő bokrok nyírására egy normál kertben..



2023. szept. 17. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
A Straus-t nagyon nem ajánlják sehol, semelyik gépüket. Ausztriához természetesen semmi köze, talán ott van a székhelye a fő importőrnek, azt nem tudom.
2023. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. De ezt még főleg nem. Szívesen.
2023. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Próbálj márkás terméket keresni.Az ára a minőségét is meghatározza.

Ne feledd a mondást,a jót meg kell fizetni.Erre a termékre is vonatkozik.

2023. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól írják, ez mindennek a legalja.

Mondjuk, ha csak pár ágról lenne szó, azt mondanám, vedd meg, többet nem érdemes ennyi munkára költeni. De ha jól értem, valami bozótost akarsz vele rendben tartani. Ide már szerintem kellene egy középkategória, vagyis akkuval-töltővel 100 E közelében.

Áram nincs a telken? Mert akkor szerintem vegyél elektromost. Az akkuknak ugyanis van egy olyan vicces szokásuk, hogy ha nem töltögeted őket rendszeresen, hanem csak egy év múlva előveszed, akkor lehet, hogy már annyit se mondanak, hogy nyikk. Főleg az ilyen olcsó gépeknél. A mélykisülésből már nem lehet őket feltámasztani, venni kell új készletet.

2023. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ez minden márka legallja. Ìrják hogy egyiket se szabad venni. Én egy Bosch márkájút kaptam. Elégedett vagyok vele. Két kertet gondozok tavasszal. Nagyon is jó. Nagyban könnyíti a munkát
2023. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vettem egy Parkside-ot a Lidlben. Eddig teljesen jól működik, de még csak egy éves.
2023. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennél gyengébb piacosat vettem a múlt években. Nem fűztem hozzá nagy reményeket de az átnyúló ágakat vágja rendesen. kb. egy órát megy egy töltéssel ami egy jókora kas aprított galynak felel meg.
2023. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A fentiről máris lebeszéltetek.

:)

A többinek utánanézek.

2023. szept. 18. 09:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha akkust akarsz, most van a Lidlben 25-ért. (Akku és töltő nélkül.)

Nem egy profi minőség, de egy jobb kínai, pár évet kibír szerintem. 3 év a garancia, legalább ennyi biztos...

2023. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fingkirály ***** válasza:

én egy black&deckerrel veretem.


nem akksis, kell neki a hálózat, viszont brutális erős, mindent úgy vág, mint a vajat, nagyon könnyű szerelni, tisztítani, karbantartani is.


Az egyetlen "hátránya", hogy mivel jó 30 centis a vágáshossza, ezért nem egy könnyű darab, főleg full 3 méteresre kihúzva nem éppen 50 kilós lepkefingszeletelő harcosoknak lett kitalálva, de álom vele dolgozni.

márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!