Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi az Ön véleménye a ""LOMBFÚJ...

Arpi1969 kérdése:

Mi az Ön véleménye a ""LOMBFÚJÓ""-ról ???

Figyelt kérdés

#lombfújó #lombfúlyó #lombfúvóó
2023. okt. 29. 20:24
A kérdező szavazást indított:
hasznos, fergeteges tutiság
hangos, felesleges szarság
18 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem mondom, hogy fergetegesen tuti, de hasznos tud lenni.
2023. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Az autót mosás után szárítani kitűnő, de a kutyám is szereti ha a pofájába fújok vele.
2023. okt. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Gugu Gabor ***** válasza:
31%
Nagyon nagy terület, park ipartelep stb esetén lehet létjogosultsága de egy hagyományos kert esetén szerintem nem sporol annyit vele az ember hogy legyen értelme (igen volt használtuk, aztán elromlott és nem igazán szeretnént pótolni)
2023. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk sok a kavicságy, teleültetve örökzölddel, amik azért "szemetelnek". A kavicságy tisztítására használjuk évente kétszer, azt nagyban megkönnyíti, illetve a sövényeink nyírásakor szoktam "felporszívózni" vele, mert lusta vagyok söprögetni. Erre jó. Ténylegesen lombot szívni/fújni annyira nem, ahhoz túl hisztis.
2023. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A fújást sosem értettem, a szívás viszont hasznos és hatékony.
2023. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A felhasználó számára gondolom kényelmes, aki meg csak hallgatja, azok közül sokakat zavar. Negatív externália. Egyre több zaj van a világban, utálom.
2023. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az enyém elektromos, nem benzines, tehát viszonylag halk.

Megkönnyíti az életemet, olyan problémára nyújt megoldást amit eddig nem találtam.

2023. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

A lombfuvo legnagyszerubb tulajdonsaga, hogy az osszes szemetet atfujja szanaszejjel egyik helyrol a masikra (A-bol b-re, c-re es d-re), kozben az osszes port felveri, es bizonyithatoan szilikozist es/vagy tudorakot okoz a napi szinten ezzel dolgozoknal (beleertve a szomszedokat is, akiknek a szomszed fuvokaja miatt hetente 3x kell port torolniuk, de, ha a szomszed nyaralni megy, akkor eleg havonta 1x.)


Kulturalt orszagokban mar betiltottak a hasznalatat.

Magyarorszag nem kulturalt orszag, hanem korrupt.

2023. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Wow, 8-as ehhez esetleg forrást tudsz adni? Odadörgölném néhány ember orra alá! köszi.
2023. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Kulonosen a gyermekekre, a felnottekre, es az idosekre veszelyes. A gyerekekre, mert ok alacsonyan vannak, es szo szerinty a tomeny port lelegzik be. Az idosek, mert rajuk minden veszelyes. A felnottekre pedig azert, mert lehajolnak a gyerekeikhez, apoljak az idoseket, es lelegeznek. Csak ugy, a szallo port, a dizel kipufogogazt, a benzinkipufogogazt. Magyarul mindenki egeszseget veszelyezteti. Azoket is, akik butasagbol, vagy korrupcio miatt ezeket az erveket nem fogadjak el.

Ezen kivul mar csak a Foldre veszelyes, de remelem, nem akarod, hogy az osszes indokot felsoroljam :D

Egyebkent a falevel kivaloan tamogatja az attelelni akaro, a termeszet reszet kepezo allat- es bogarvilagot, es a talajt, ami alapkovetelmeny a fak, meg mindenfele novenyek eletbenmaradasahoz. Tudom, osi modszer, de, ha ez jo volt igy evmilliokon at...?

[link]

[link]


[link]

De van meg ezer.

2023. nov. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!