Kezdőoldal » Otthon » Kert » A vizet milyen sorrendben...

A vizet milyen sorrendben kell kifujni a csepegtető rendszerből kompresszorral?

Figyelt kérdés
Mert ha kinyitom a rendszer véget ami egy coll akkor a viz ott megy el es a gombaknál ott fog maradni. Mi a praktika erre?

2023. okt. 31. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen gombák ezek?
2023. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen rendszer ez, valami parkosított területen fák alatt van fix rendszer?
2023. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hazi kiskertben, csoegtető rendszer. 8l/ó gombakkal. Tehat nem szallagos csepegtető rendszer.
2023. nov. 1. 12:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Feltekered - miután a csövekből gravitáció segítségével kiöntötted a vizet -, és a gombákból meg ki fog csepegni a maradék, mivel fejjel lefelé fognak lógni. Valami melléképületben akaszd fel, hogy fél évig védve legyen az UV-től.
2023. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de ez rossz ötlet. Nem kell semmit sem felszedni. csak nem gondolja hogy felszedem az össze csövet??? mindet szétszedem, azután tavasszal kezdem előröl
2023. nov. 1. 19:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Tekerd le a végét és nyomasd ki a vizet a csőböl.

A gombákból meg majd kicsöpög magától, de az is lehet hogy már rég ki is csöpögött a csőből a gombákon keresztül.

2023. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5

Hát én nem tudok olyat elképzelni se, hogy ne legyen felszedve a rendszer. Hogy szántod, ásod, ha ott maradnak a csövek? Egyébként is, a növények minden évben máshová kerülnek egy veteményesben.

2023. nov. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 Valószínűleg gyümölcsösről, szőlőröl, meg hasonlókról van szó.


Nekem is van a gyümölcsösben csepegtető, és én sem szedem fel télire.

2023. nov. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8

Házi kiskertet írt. Ezt én veteményesnek értelmeztem, bár lehet, hogy tévedek.

Ezért is kellene értelmesen és egyértelműen leírni, hogy mi a kérdés.

2023. nov. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#7

Pedig nem kell felszedni. Úgy is lehet ásni hogy a cső az ágyás közepén fut.

Nekem mindegy hogy hova ültetek, a víz akkor is kell az ágyásba. Idáig 2 éve minden növény ugyan oda került vissza. Az epret nem tudom felváltani a paradicsommal.

#9

házi kiskert, veteményes, pad, parcella, Hány féle képpen írjam le. Aki ért hozzá tudja miről van szó. Biztos nem nagyüzemről van szó mert ott ilyen módszert nem használnak. Ha valaki felszedi az összes csövet és tavasszal kezdi előről, akkor annak nagyon sok ideje van ezzel bibelődni. Én örülök hogy egyszer leraktam, és eszem ágába sincs felszedni az egész kertben.

Azt hiszem ennél értelmesebben nem lehetett volna leírni a kérdést.

#5

nem arra voltam kiváncsi hogy ön hogyan csinálja. A kérdésre vártam volna választ aki csinált már ilyet.

2023. nov. 4. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!