Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyibe kerül a fűnyírás?

Mennyibe kerül a fűnyírás?

Figyelt kérdés

Már nem bírom csinálni az önjáróssal sem, úgyhogy jövőre fogadnom kell valakiket.

Mmennyit szoktak kérni?


2500 négyzetméter a füves terület. Asztallap. Néhány fa és épület. Semmi extra nincs rajta amit nagyon kellene kerülgetni. Meg 30 méter árok az utcafronton.



nov. 21. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Diákoknak előszeretettel adnak 10-15-20at egy órára. Éppen ezért 10k alatt szóba sem állnak már veled :/

Ennyi lett az ára. Anno én is amikor megkért a szomszéd, megkért ez, az, csak kezembe nyomtak 1-2 tizest 50-60 perc munka után

nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Miben segít neked az, ha megírom, hogy én mennyit fizetek érte?


A környékeden kellene érdeklődnöd.

nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

1-es vagyok. Kérdezd meg a városod fb csoportjában (ha van), vagy ragassz ki papírt pár utcasarokra telszámmal és kiderül mennyiért csinálnák, meg.


Nem egy rózsadomb a környékünk, én is csodálkozom, hogy ennyibe kerül már egy egyszerű fűnyírás is.

nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es lehet hogy a környékeden lakom...

1-3, nem vagyok fillérb..ó. Nem akarok gombokért dolgoztatni senkit. Én is megkértem az árát a munkámnak.

Csak egy kb ár édekelne. De talán majd jön valaki normális is válaszolni.

nov. 21. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

4: 1-3 vagyok. szerintem normálisan válaszoltam, leírtam a környékünk árait.

annyit megtudtál, hogy nem 200ft/óra és nem is 2 milió/óra.

nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
82%
Dehogy ad bárki egy 20-ast egy diáknak egy órára, ki találta ki ezt a baromságot...?!? :D :D
nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Itt 20ezerért szoktak csinálni ekkora területet.
nov. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én egy kis falusi vagyok és nyáron alkalmi munkaként füvet is szoktam vágni

itt órabért írtak előttem akkor én is azt írok

7000/ó

ez úgy jön kb ki hogy 2000 benzin + damil megy el kb 1 óra alatt az én gépemmel - és 5 a munkadíjam

(én egyébként valóban minőségi munkát végzek, ha úgy kérik nagyon kicsire is levágom)

nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
En tavaly kb. 1 ora 15 perc munkaert (egyedül vagta a füvet, nagyon rendesen) 8000 Forintot fizettem. Iden 10 000 Forintra emelne fel az arat, es most nagyon gondolkozom, hogy ne mondjak-e fel neki. Ez ugyanis 25 %-al több lenne, az inflacio pedig aprilistol-aprilisig, egy ev kb. 12 % volt. A munkahelyeken sem kaptak iden a dolgozok 25 %-os beremelest, ugye..
márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó...

A benzin ára sem emelkedett ugye?

A vágóeszköz (damil, kés) ami kopik és rendszeresen újat kell venni, annak az ára sem emelkedett ugye?

A gépek katbantartásának költsége sem emelkdett ugye?

Légszűrő, benzinszűrő, gyújtógyertya, kenőolaj amit folyamatosan cserélni kell, annak az ára sem emelkedett ugye?


A boltban amikor meglátod az árakat amik nem 25, hanem 50-100%-al emelkedtek akkor mi jár kis fejecskédben?

márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!