Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor vigyem be a muskátlikat...

Mikor vigyem be a muskátlikat az udvarrol, és mit csináljak télen velük bent? Vissza kell vágni vagy öntözni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én semmi nem szoktam csinálni velük, vissza is lehet őket vágni. Egyszerűen beviszem, tavasszal meg ki. Öntözni nem szoktam.
2011. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én a jővő hétre tervezem, én mindig a pincébe rakom sötét helyre és hidegbe. Ha ide rakod akkor ne vágd vissza és ne is öntözd, csak ha nagyon szükséges egy picike mehet neki. Ha nincs pincéd, akkor jó egy világos, lehetőleg fűtés nélküli szoba de ott viszont öntöznöd kell. De lehet túléli fűtött szobába is. :)
2011. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az első hó vagy az első komolyabb fagy előtt szoktam, okt végéig általában simán bírják odakint. Futót visszavágom, különben nem férne el a pinyóban. Álló muskátli marad ahogy van, max ha nagyon burjánzik itt-ott leszedek belőle a helyszűke miatt. Ritkán meglocsolom, olyan 3-4 hetente és nem sok vízzel.
2011. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az álló néhány fok mínuszt kibír, nálunk ilyen általában november közepe felé van, de volt már, hogy december közepéig kint voltak.
2011. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, én csak azelőszobába tudom bevinni öket, ott világos van és nagyon fagy sincs.
2011. okt. 8. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:
én a spejzbe is viszek virágot, legfelső polcra.:)
2011. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!