Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van itt olyan gyümölcs fa...

Van itt olyan gyümölcs fa szakértő, aki kis csemetéről (már levele nincs már lehullajtotta), meg tudná mondani hogy milyen fa az?

Figyelt kérdés
dec. 11. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A törzse alapján, ha nem is fajtára pontosan, de meg lehet állapítani. Tegyél fel képet. Vagy próbáld meg kideríteni a Google Lens segítségével.
dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a PlantNet alkalmazást szoktam használni, ott be lehet állítani olyat is, hogy kéreg alapján keressen (bár nem olyan hatékony úgy a keresés).

De ha tudsz feltölteni képet, akkor mi is megpróbálhatjuk, apukám gyümölcskertész volt :)

dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell valami nagy szakértőnek lenni, hogy valaki felismerjen egy gyümölcsfát az ágai alapján. Már feltéve, hogy értelmes fotókat lát róla. (Közeliket az ágairól és törzséről, meg vagy kettő az egészről is.) Így fotók nélkül nem fog menni, abban biztos lehetsz.
dec. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tegyél fel fotókat!

ide: [link]

aztán a linkeket meg másold be válaszba

megnézzük

dec. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
dec. 12. 18:08
 6/9 A kérdező kommentje:
dec. 12. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát erre hirtelen nem tudnék mit mondani...

Bemásoltam az applikációmba, és aszerint 4-4% a valószínűsége, hogy kajszibarack vagy kökény...

De mit keres a grillben? 😀

dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elképzelhető hogy birsalma lenne?
dec. 12. 18:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Birs teljesen kizárt. Kökény is. Kajszihoz hasonlít egy kicsit.

De nem az, hanem szilva.

dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!