Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ati kertetekbe van csupaszcsiga?

Ati kertetekbe van csupaszcsiga?

Figyelt kérdés
jan. 8. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Van. Mindent osszeragnak. De ezek kulonleges fajtak, tudnak repulni, mert nem bantjuk oket, csak repulnek a szomszed kertjebe.
jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos van. A tófólián szoktak lenni. Kesztyűs kézzel összegyűjtjük őket és összetapossuk.


A normál csigát (cuki) csak simán áttesszük a szomszédba.

jan. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem már nincs, ma éjjel tuti mind megfagyott.
jan. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg egy lapáttal kettévágom őket és visszadobom a szomszédnak :)
jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A múlt héten a kertben is láttam mászni, meg a munkahelyemen is. Most a hidegben valószínűleg elbújtak.

Tavasszal és ősszel szoktam kiszórni granulátumot, hogy ne szaporodjanak el túlságosan. Sajnos, a szomszédok nem foglalkoznak vele (nem kertészkednek), így tőlük folyamatosan özönlik az utánpótlás. Házas csiga szerencsére kevesebb van, de az is pont olyan káros. Régen én se bántottam őket, de aztán egy évben letarolták a teljes kertet, még a krizantémokat is földig rágták, azóta rájuk is ki lett mondva a fatva.

jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!