Kezdőoldal » Otthon » Kert » Jacuzzi eltakarása?

Jacuzzi eltakarása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van a kertemben a terasz mellett egy jacuzzi. A kert végében lévő szomszéd háza 40 méterre van. Én építkeztem később, neki van két emeleti ablak, melyek az én telkem felé néznek. Tavasztól őszig nem probléma, de amikor nincs a fákon levél eléggé belátni hozzánk. Amikor használjuk a jacuzzit így télen eléggé zavar. Milyen lehetőségek vannak részleges vagy teljes eltakarásra ami esztétikus is, hogy megmaradjon a privát szféra?

jan. 14. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Csinálsz egy vas vagy fa szerkezetet, és belátás gátló hálóval beborítod.
jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek, én sem örülnék, ha bámulna a szomszéd, miközben pucéran jacuzzizok.

Lehet kapni fel- vagy lehajtható belátásgátlót, vastag textilből van, megoldás lehet az is, vagy felállítasz magasabb oszlopot és van ilyen zöld félig átlátszó belátásgátló anyag, (akár két rétegben is) amit kifeszíthetsz közéjük. Vagy műnövényből is van, de az drága és nem időtálló, hiába szép. Nyáron csináld meg, akkor nem látja a lomboktól, aztán télen mire lehull a levél, ott lesz.

Szólni nem szólhat ilyenekért, mert a saját kertedben helyezed el és nem fix építmény, mint a kerítés, tehát legális még jó magasan is.

jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán ez a legegyszerűbb


[link]

jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Örökzöldeket ültetsz vagy építesz valamit. Egyébként terasz takarások, árnyékolók számtalan esztétikus megoldással léteznek már.
jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!