Kezdőoldal » Otthon » Kert » Várjátok már a kertészkedős...

Várjátok már a kertészkedős szezont? Mik az idei tervek?

Figyelt kérdés

jan. 31. 15:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
88%
Kapálógéppel végigmegyek a kertben, aztán füvesítek.
jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mindentudó99 ***** válasza:
90%
Csak a szokásos. Szölő metszés gyümölcsfa metszés. Annyira nem várom mert elég sok egyszerre. Remélem lesz egy hét jó idő februárban hogy mindennel végezzek munka mellett.
jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a paprika már el van vetve, vagyis nálam már elindult a szezon 🙂


Rendeltem még néhány gyümölcs fát, azokat várom hogy eltudjam őket ültetni.


A meglévőket hamarosan lehet metszeni (kb 40 fiatal gyümölcsfa).


Plusz idén először lehet hogy kimegyek a piacra a megtermett zöldségeimmel, úgyhogy idén ehhez tervezek ültetni 200tő folyton növő paradicsomot és kb 600tő paprikát két szálon zsinegen felfuttatva, és ezeken kívül még néhány egyéb zöldséget. Szóval tervek vannak dögivel.. 😅

jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
várom. mindegy, csak már a hidegnek legyen vége!! utálom már!
jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Várom a
jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már elkezdtem a metszést a fagyon, mikor nem süllyedtem bokáig a sárba. Úgy néz ki, komolyabb fagyok már nem lesznek, hogy kárt okozzon a metszés. Igaz, még csak 11 aránylag kisebb alma- és körtefa, a szőlők fele, valamint a szeder van megmetszve (ami a tavalyi rengeteg eső miatt 2 délelőtt volt), szóval a java még hátra van, de azokkal már nagyrészt várni kell addig, hogy a saras föld száradjon, és megtartsa a létrát.

(Én is termelek piacra, bár tavalytól már kisebb léptékben.)

A palántanevelés csak március közepén kezdődik nálam, megfelelő hely hiányában.

febr. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon! Az idén tavasszal ültetek szőlőket, meg egy datolyaszilva (kaki) fát, ami már megérkezett, várom, hogy elültethessem.

Pár fát, más növényt ültettem tavaly tavasszal, ősszel (fügét pl), azokat is várom, hogy lássam fejlődni.

febr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sajnos föladtam, a kártevők tavaly mindent fölzabáltak. Talán egy kis málna lesz, de egyelőre ennyi.
febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagy füves terület, pár gyümölcsfával, semmi több - minden évben 3-4 hetente fűnyírás, meg legfeljebb kis segítséggel 1x megmetszeni az alma- és a barackfát.
febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden amy egészséges!! sic.
febr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!