Kezdőoldal » Otthon » Kert » A benzines vagy az elektromos...

A benzines vagy az elektromos fűnyíró a jobb egy kb 200nm területű udvarom levágására?

Figyelt kérdés

jan. 15. 14:59
A kérdező szavazást indított:
benzines
elektromos
21 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

200 nm nem sok, kérdés, hogy mennyi akadály van benne. Ha nincsenek benne fák-bokrok, viszonylag szabályos az alakja, akkor az elektromos is jó.


Ha sokat kell forgolódni, akkor a benzines.


Ha "hetente kétszer" akarod vágni, akkor elég az elektromos, ha 3 hetente, akkor benzines.

jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

girbe gúrba a kertem. Veteményes kert mellett és vannak rózsa bokrok melyet kerülgetnem kell.

Hetente - kéthetente vágnám. A lényeg, hogy szép legyen az udvarom és ne keljen a karbantartással sokat bibelődnöm.

jan. 15. 15:14
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Én benzines híve vagyok. Kb ekkora területem van, amit korábban elektromossal nyírtam, ment a tili-tolizás, meg a hosszabbító rángatása, aztán vettem egy benzinest. Egy olcsó MTD-t akciósan a Tescoban, de nagyon más. Erősebb, csak tolnom kell, hamarabb is végzek vele, és alig fogyaszt benzint.
jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
200 négyzetméteres "girbe gúrba" kertre én akkumulátorost vennék.
jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

4!

És vennék hozzá egy szegélyvágót

jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
az akkumulátoros drága.
jan. 15. 16:02
 7/16 anonim ***** válasza:

Én ide egy akkus kis damilos fűkaszát vennék.

A szegélynyírás úgysem lesz jó a tologatóssal, 200m2-t simán le lehet hentelni damilossal.

jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#6: akkor elektromos
jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A fűkasza nem olyan szépen, egyenletesen vág mint egy fűnyíró.
jan. 15. 16:07
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Drága...

Hát a benzines is drága, mert abból nincs akkora ami 200nm-re jó lenne. Feleslegesen veszel meg egy 5-6x akkora gépet ami kellene.

Talán tényleg a damilos lenne a jó megoldás

jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!