Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ajándékba kaptam egy láncfűrés...

Ajándékba kaptam egy láncfűrészt, de lánc nélkül.Aki adta sem tudja milyen kell rá. vettem rá egy 3/8 os 62 szemest.Megy vele de fucsán, hol meglazul ,hol megfeszül.Lehet,hogy 325 ös kellene rá?Honnan lehet tudni?

Figyelt kérdés
febr. 21. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Laphosszhoz mérten adják, ha a lánc a csavar maximumai tolva megfeszitve nagyon láthatóan lóg 1-2 szemet azt ki lehet szedetni . Spéci eszkőzzel barkács mezőgazdasági gépcentrumokban .
febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mégis, mi alapján vettél 3/8-ost?

A csillagkeréken rajta szokott lenni a láncosztás. A vezetőszem vastagsága meg a láncvezetőn. De azt nem tudom, hogy minden típuson fel van-e tüntetve.

Ha nincs esetleg, vidd be egy kisgépszaküzletbe, ott megmondják, milyen lánc való rá. A könyvéből is lehetne tudni, de ez nemigen van meg neked.

Mondjuk, az elég érdekes, hogy hol meglazul, hol megfeszül. Nem tudom, ennek mi köze lehet ahhoz, hogy nem jó rá az adott lánc.

febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam...de inkább elmentem egy szervizbe, ott vásároltam egy rávalót. Rátették, azóta jó.
febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!