Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mik lehetnek ezek?

Mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Rakam el magokat hogy csirázzon talán hétfőn,tegnap felfedeztem hogy egy csomó apró fekete-sötétbarna bogár mászkál a falon meg az ablakon,olyan apró hogy még kosznak is kicsi tehát ha nagyon figyelem akkor látni.

Sajnos nem tudom hogy tudok ide fotót csatolni.

Valami tipp mivel lehet eltüntetni őket?

Nekem ötletem sincs mik lehetnek ezek.

Tegnap rögtön mindent le porszívóztam vagy 100x ott a környéken.

Nem hiszem hogy ártana vagy kitudja,de nagyon irritáló hisz a szobába vannak.

Egyszerű OBI-s bioföldről van szó.

Dobjak ki mindent és kezdjem előről? vagy valahogy el lehet tüntetni őket hogy a magok is megmaradnak.



márc. 9. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tőzeglégy lehet ha repül is, a földből kelt ki a meleg szobában. Ha nem az, akkor is a földből jött elő. Van rá ragadós rovarcsapda, pl:

[link]

márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ettől még folyamat lesznek amíg nem nő meg akkorára hogy kiültessem.
márc. 9. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Na most vagy bogarak, és akkor nem tőzeglegyek, vagy tőzeglegyek, de akkor nem bogarak. Ezt azért tisztázni kellene válaszolás előtt, hogy bogarak-e tényleg, vagy ilyen muslicaszerű jószágok.
márc. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azóta kidobtam mindent amire azt gondoltam hogy onnan jön ki

a falon még mindig látok

és egyáltalán nem repül

márc. 12. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!