Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék kpop idol?

Ambrus Lonci kérdése:

Hogyan lehetnék kpop idol?

Figyelt kérdés
Már 4 éves korom óta táncolok és az ének tudásom se rossz

2023. aug. 29. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
sehogy
2023. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Énekelni, táncolnod, és rappelned kell tudni. Színészkedni, és modellkedni is kell tudnod. Hogyha ez jó, akkor jó lenne egy dalt megtanulnod a meghallgatásra. (Pl Charlie Puth Attention (hogyha rosszul írtam le a nevet bocsi)). Egy dalra a táncot is meg kéne tanulni (lehet cover, vagy saját koreó). Hogyha ezek megvannak, és van elég pénzed kiutazni akkor gondolkozhatsz azon, hogy 1) melyik Entertainment-höz menjél 2) online, vagy személyes meghallgatás legyen (a személyes úgy értem, hogy az ügynökségnél). Én úgy tudom, hogy hogyha nem jön email 2-3 max 4 héten belül akkor nem mentél át, de hogyha jön akkor átmentél (ez az ahogy én tudom). És hogyha átmentél, akkor jöhet a gyakornokság. 6kor felkelsz, 8tól 11ig koreai tanulás (azt elfelejtettem, hogy folyékonyan kell tudnod koreaiul, és jó lenne ha tudnál angolul, és japánul), és 11 órától jönnek az ének-, tánc-, és rap órák. (Persze lehet enni, és inni, de diétáznod kell.) És ez megy éveken keresztül. Vagyis lelkileg, és fizikailag is tűrnöd kell ezt. Önbizalmad kell legyen, és meggyőző testalkatod. Bírnod kell a rossz kommenteket, stb. És mit mondtam, éveken keresztül ezt kell csinálnod. Hogyha az első pár mondat megvan (az 1. mondattól, 4. vagy 5-ig), akkor jó vagy.
2023. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és szépnek kell legyél (bár lehet, hogy plasztikáztatva leszel), 23 órakor mész fürödni, fogat mosni, és lefeküdni, és hogyha eszembe jut még valami, írok. #2 voltam✌!
2023. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Erre igen kicsi az esély.
2023. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

[link]

(#4-es voltam)

2023. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
De azt sem biztos, hogy így csinálják annál a kiadónál ahova ő akar menni! Nem minden kiadó egyforma! Lehet (ez csak egy példa, nem tudom, hogy melyiknél volt valójában), hogy ez csak a Starship-nél van (mégegyszer mondom, ez csak egy példa). Lehet, hogy a JYP-nél nem így csinálják! Ja és ez 4 évvel ezelőtt volt!
2023. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

#6

1.,A vállalatok/koreai gyakornokok sokszor diszkriminálják a külföldi gyakornokokat.

2.,A KNetizenek brutális zaklatók. Köztudott, hogy halálos fenyegetéseket küldenek 15 éves bálványoknak, mert kövérek vagy kevert fajúak.

3., A sikertelen bálványokat gazdag embereknek küldik "szolgáltatásokért".Néhány cégnél szexuális zaklatás történt

4.,A kövérnek tekintett gyakornokok vizes diétát (étrendet) kapnak.

[link]

2023. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

" Lehet, hogy a JYP-nél nem így csinálják! "


[link]

2023. szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#7/8 én a videóról beszéltem! Nézd meg az 5ös kommentet. Én arról a videóról beszéltem. A fogyást meg megoldhatja itthon is nem?
2023. szept. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
#9 ha nem koreai vagy, abban az esetben már 60 százalékkal csökken az esélyed. Egy magyarnak esélye sincs. sajnos ez a valóság...
2023. szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!