Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nagyságrendileg mennyibe...

Nagyságrendileg mennyibe kerül 150 m2-es téglalap alakú kertbe öntözőrendszer?

Figyelt kérdés
Kutunk van, és egy 5 liter/perces szivattyú már van, nem tudom, hogy abból kell - e új. Mi ásnánk ki, raknánk össze, csak az alapanyag költség érdekel olyan pontossággal, hogy 100, 200, 500 ezer forint körül lehet? Gyepet öntöznénk csak vele.
márc. 12. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
300-400 minimum van. Kpe csövek,megfuros idomok,mágnes szelepek,vezérlö egység,szorofejek jobb minöségü,körönként üritöszelep ha téliesitésnél nem akarsz kompresszorozni.
márc. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, az még pont jó lenne. Már kértem árajánlatot, ha annyi lenne, akkor ki tudnánk fizetni.
márc. 12. 11:03
 3/9 A kérdező kommentje:
243 ezer forint lett végül. :) Ha valakinek hasznos a tudás.
márc. 12. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Ti csináltátok?
márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szakember tervezte meg, és adnak hozzá részletes leírást, hogy hogy kell összerakni, mit hol kell kiásni, de mi csináljuk meg. Ők küldenek hozzá mindent, lehet velük telefonon tartani a kapcsolatot. És ez az egész kerül 243-ba.
márc. 12. 18:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ugy fain. Ügyesek vagytok. Állando öntözéstöl nöl ám a fü. Sürün lehet nyirni.
márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök ennek a webáruháznak, pont ez kellett nekünk. Nőjön is, nyírom én heti 2-3x, most vettem egy benzines, önjáró Stihlt, csak legyen végre szép a fű. :)
márc. 12. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Ültesd be inkább sóskával, azt legalább meg lehet enni.
márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az már el van vetve a konyhakertben. :)
márc. 12. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!