Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan, hol szerezzek segítseg...

Hogyan, hol szerezzek segítseget otthoni , kerti munkához?

Figyelt kérdés

Beteg ember vagyok, nincs semmi segítségem egyedül vagyok,

Kertes házban lakom segítség kellene,

például füvet nyírni, pár darab cserepet kicserélni és egy kis kertészkedési munkát,

nem tudom megoldani,

kinek kellene, hogyan kell ennek keríteni hozzá embert?



itt a közelben már olyan senki nincs úgygondolom.



márc. 30. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A boltokban tehetsz ki hirdetést, hogy segítséget keresel, vagy ismerösököet megkérdezni, hátha tudnak valakit.
márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomóan vállalnak kerti munkát, persze pénzért nem ingyen. Keress ilyent neten, szoktak hirdetéseket felrakni.
márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi falun élünk, itt a falugondnoknak is lehet szólni. Hátha tud valakit vagy csak továbbítja az információkat a kertészeti munkalehetőségről, mivel sok mindenkivel kommunikál a lakosok közül. Nálunk szerintem a buszvárókhoz meg az önkormányzati hivatalhoz is ki lehet szúrni egy papírt, hogy ilyen segítő embert keresel.

Mai modern világban, ha használsz közösségi oldalt és a településednek van csoport, akkor oda is ki lehet írni és akit érdekel a lehetőség, az úgyis megkeres.

márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

A buszmegállóba inkább ne tegyél ki papírt, mert megbüntetnek érte. Legfeljebb a buszváró melletti fára.

A többi ötlet jó.

Pl. belépsz a településed Facebook-csoportjába (ha még nem vagy benne), és ott keresel segítséget.

Azért aki rendszeresen vállal ilyesmit, az jó eséllyel nagyon megkéri az árát, az a tapasztalatom. Legalábbis, felénk nagyon kevesen vannak ilyenek, az is főleg fehér aljanép, akik úgy használják ki a rászorulókat, ahogy tudják. Ha felétek sok a cigány, közülük még jobban találsz olcsó munkaerőt, mert aki 8 általánossal amúgy is minimálbéres, az örül minden forintnak.

De hát kipróbálod a hirdetést, aztán ha többet kérnek, mint amit ki tudsz pengetni, akkor mondod, hogy tárgytalan.

márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Facebok város/falu csoportba hirdetni a legegyszerűbb.

Alkalmi munkára

Esetleg szokott lenni ilyen falu hirdetőtábla ,oda lehet mèg kirakni a hirdetèst.


Csak szedd össze a napi teendőket ,mert èn azt tapasztltam hogy önálló munkára a jelentkezők nagy többsège alkalmatlan. ("Tisztelet a kivètelnek)

márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kertész vagy esetleg ismerős

Őket keresd nagyon

márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!