Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol kapható jó minőségű bonsaifa?

Hol kapható jó minőségű bonsaifa?

Figyelt kérdés
Egy enyhén hajlított törzsű, dús lombozatúra gondoltam. Vagy a kettő együtt nem megy? Még sose volt bonsaifám, és nem vagyok szakértő. Valaki tudna segíteni? A gondozásáról se tudok sokat…

ápr. 6. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdőként ne akarj te annyira jó minőségűt. Kapásból megölnél egy legalább 50 E Ft értékű fát? Vegyél valami 10 E-s bóvli fát, aztán ha azt sikerül 2-3 évig életben tartani, és még akkor is bonsainak fog kinézni, akkor vehetsz komolyabbat.

Kezdd ott, hogy beírod a gugliba, hogy "bonsai nevelése". Kitanulmányozod a nevelést, a Youtube-on nézel filmeket.

Ha úgy érzed, hogy alapok már mennek, akkor beírod a gugliba, hogy "bonsai ft". És akkor találsz oldalakat, ahol lehet venni fákat. Így tudsz venni valami olcsó gyakorló fát, ami nem igazán bonsai, de jelenleg ezt te még úgyse tudod felismerni, csak azt, hogy olcsó. :)

ápr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot! Igazad van, tényleg egy olcsóbbal fogom kezdeni. Az ápolással kapcsolatban is igazad van, már ma elkezdem tanulmányozni.

Neked van bonsaiod? Ha van, tudnál valamit mesélni róla?

ápr. 6. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs, csak fákkal foglalkozom, és elég sokat jártam egy illetőhöz, akinek igen drága bonsai-ai voltak.
ápr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már eldöntöttem milyet fogok venni, és elég sok videót megnéztem a gondozásával kapcsolatban. Emellett fogok venni egy kézikönyvet is.
ápr. 7. 11:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!