Kezdőoldal » Otthon » Kert » Használtatok már nagyáruházi...

Használtatok már nagyáruházi olcsó (kb. 1.500 - 2.000 Ft / kg) fűmagot? Meg szabad venni? Nem gyepminőség kell.

Figyelt kérdés

Van egy kikopott rész a kertben, azt füvesíteném be. Nem kell gyep minőség, csak legyen ott valami zöld.


Még gyomoknak is jobban örülnék, mint a mostani állapotnak, hogy nincs ott semmi.


ápr. 7. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly Obiban vettem, nem emlékszem az árára, a legkisebb csomag elég volt, hasonló célra. Szép lett.
ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Most én is az OBIs 1.500 Forintosat nézem, veszek belőle két zacskót, kicsit sűrűbben szórom, mint az ajánlás, aztán majdcsak kikel.
ápr. 7. 12:11
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt:

[link]


Vagy esetleg van ez, nem tudom, érdemes-e a drágábbat. Nehezen hiszem, hogy megérné.

[link]

ápr. 7. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:

A drágább annyival jobb, hogy a fűmagon kívül műtrágyát kőzetőrleményt is tartalmaz. De ebből adódóan, mivel mindkettő 1 kg, a fűmag talán fele lehet.

A fűmag nem tudja, hogy melyik üzlet neve van a csomagolására nyomtatva. Ha friss, akkor vedd meg. Ha régi, akkor ne vedd meg.

ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!