Kezdőoldal » Otthon » Kert » Használaható vastagabb damil...

Használaható vastagabb damil elektromos fűkaszához?

Figyelt kérdés
vettem egy 1400 wattos elektromos fűkaszát amihhet 1.6-2.0mm amil javasolt viszont lehet baja ha 2.7 est használok?
ápr. 22. 08:49
 1/4 Szolovjov válasza:
Nem bírja a motor. Én azt mondom hogy a megengedett maximum vastagságot sem érdemes rátenni. De ha belegondolok, nekem az 1 lóerős benzinesen 2.4-es damil van. Az 1400 Wattos pedig közel 2 lóerős.
ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Használhatod nyugodtan, ha bele tudod fűzni. Én is vastagabbat használok, és jól bírja a gép. Jobb is, mert a vékonyabb damil könnyebben szakad és kopik.
ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha be tudod fűzni a fejbe, használj vastagabbat. 2,7 talán tényleg túlzás a motornak, de 2,4-et én megpróbálnék. Ha nem bírja, azt hallod a motor hangján, meg nem akar pörögni nagyobb fűben.
ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem a dobot és 2.4 és a max
ápr. 24. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!