Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha elültetek egy narancsmagot,...

Ha elültetek egy narancsmagot, akkor fel tudok nevelni lakásban egy narancsfát? Hogyan kell? Már ültettem mandarin magot és kihajtott de sajnos nem gondoztam, így elpusztult.

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
napos,világos,meleg helyen feltudod nevelni de arra vigyázz hogy mindig a tányérban locsold és be is kell oltani ha azt szeretnéd hogy teremjen is.
2009. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:) hogy kell am csíráztatni? mint babot, vagy tegyem földbe a magot? mennyi idő alatt nő olyan nagyra hogy oltani, vagy szemeztetni lehessen? És honnan szerezzek hozzá ágat, avyg rügyet? és ha már itt tartunk melyik kell egyáltalán?:D
2009. jan. 19. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószinüleg fel tudsz. Én régebben lustaságból nem vittem ki a narancs magokat, ehelyett belenyomkodtam őket az iróasztalomon levő virág földjébe. Tovább gondolom kitalálod :D

Kb 3 évesen vittem el valakihez aki narancs híján citromba oltotta és azóta már terem is. Arra viszont készülj fel, hogy az első virágzásből még nem lesznek gyümöcsök és lehet a másodikból sem.

2009. jan. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hello én 13 narancsmagot elültettem a lakásban 1 éve volt és most már 30-70 cm.esek csak nekem is majd késöbb be kell oltanom megtudtod csinálni amugy a 13-bol nekem 9 kelt ki ugy hogy megéri ha szeretsz ilyenekkel foglalkozni am én 14 éves vok!
2011. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!