Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol tudok venni Budapesten...

Hol tudok venni Budapesten Vénusz légycsapóját?

Figyelt kérdés

Tudom hogy volt már ilyen kérdés, de az már vagy másfél éve volt.Most hol tudok beszerezni?

Ki hol látott?


2011. jan. 16. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Oázis Kertészetben van! Kőbányán és Soroksáron is van áruházuk, mindkét helyen van, kb.1 hete láttuk.
2011. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azt még megkérdezhetem hogy a természetben is előforduló változat volt,(az a tiszta zöld) vagy valamelyik mesterséges alfaj?
2011. jan. 17. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyire nem vagyok profi a kérdésben, és nem is ezért mentünk, de a kisfiamat elbűvölik ezek a "bogárfogók", ezért mindig meg kell őket néznünk. Hívd fel az oázist - a neten fent vannak az elérhetőségek - és kérdezd meg!
2011. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. jan. 18. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt is van, nem nagykereskedelmi áru, tehát valamivel nagyobb eséllyel marad meg.

[link]

2011. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2011. jan. 21. 21:24
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma voltam a kőbányai Oázisban, és sajnos nem volt.

Legközelebb odakérdezek.

2011. jan. 22. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!