Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ismerős nektek a műanyaggal...

Ismerős nektek a műanyaggal tüzelő szomszéd esete?

Figyelt kérdés
-8 C fok odakint, este van, a szomszéd begyújt. Mindig arról fúj a szél... Látom, ahogy a nagy fehér füstrengeteg leszáll, és ahogy épp ott vagyok, 15 másodperc alatt mindenem büdös lesz. Ezért utálom a telet. Ti hogyan élitek az ilyet meg?
2011. jan. 25. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Elviseljük, tenni nem tudunk tenni ellene.

Nekünk a ház is tele lesz égett műanyagszaggal.Hiába zárjuk az ablakokat.Nem mehetek oda hogy pofán vágjam(pedig lenne kedvem)


A hátsószomszéd aki 3-4 uszkárt tart a kinn a hideg udvaron, úgy hogy a közelükbe sem megy.És ezek a kutyák napi 24 órában vinnyognak, Na az jobban zavar.

2011. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Na és a szomszéd autószerelő,aki valami egyedi nagyipari kazánba tüzel? Szétszed egy bála szalmát,meglocsolja 10-15 l fáradtolajjal.és meggyújtja ?
2011. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nincs erre valami hatóság?
2011. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzatnál elvileg feljelentheted, mivel a birtokvédelembe beletartozik, hogy ilyet nem tehet a környezetvédelemről nem is beszélve. Ők megtilthatják neki. Akkor viszont tuti sértődés lesz. Szóval gondold végig mi a fontos számodra, mert egy rossz szomszéd nagyon meg tudja keseríteni az életedet.
2011. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, valószínűleg nincs pénzük más tüzelésre, de így ezt az időt elviselni. Olyan szmogot csinálnak, hogy az egész várost ellepi... Szegény kutya, aki nem tudja finaszírozni, jobb ha nem tart, ez állatkínzás.
2011. jan. 26. 04:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos Én is rendelkezem egy ilyen szomszéddal.Én a levegő munkacsoport honlapján jártam utána.Írtam nekik,válaszoltak is.Nagyjából annyit tehetsz,hogy felszólítod a szomszédot,hogy ne fűtsön műanyaggal vagy bármi más káros anyaggal,ha nem hagy fel vele akkor jelezheted a hatóságnak.Kell 2 tanú,és a költségeket neked kell állni.Sajnos ilyen rendszerben élünk.Magasról tesznek a környezet szennyezésre.
2011. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy bármi ilyesmit jogomban áll elviselni, de tenni ellene nem.

Valahol olvastam, hogy valaki egy falka kutya non stop ugatását szerette volna megszüntetni, elment a legfölsőbb bíróságra sok sok pénzt kifizetve, és az eredmény az lett, hogy a kutyáknak joga van ugatni.

Gondolom szeméttel ugyanez lenne, a szomszédnak joga van szeméttel tüzelni, neked meg jogod van elviselni.

2011. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem törődünk eléggé a természettel, hisz a jelenben úgysem kerül sor rá, hogy az életünk függjön tőle. Vajon mi lesz, ha már itt lesz az ideje? Képesek leszünk rá, leszünk elég erősek ahhoz, hogy összefogjunk, vagy ismét csak az erősek győznek, a gyengék veszítenek... Miféle győzelem a cél?
2011. jan. 28. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Kötekedő leszek:) : a műanyagnak fekete, kormos a füstje és iszonyú büdös.

A mi "kedves" szomszédunk általában ezzel szokta kezdeni a fűtési szezont, idei ősszel megnyertük olyankor, mikor még jó idő volt és vígan szellőztettem az egész lakást. Majd' megfulladtam! Nem tudsz mit kezdeni vele, ez intelligencia kérdése és sajnos aki ilyen buta hogy ilyenre vetemedik agresszívan is reagálja le ha vki szólni merészel neki. A lombégetésről sem bír leszokni, pedig szintén tilos és ingyen viszik el. Ja! és rokon a drága szomszéd!

2011. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!