Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan termesszunk otthon...

Hogyan termesszunk otthon gyogynovenyt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kertben sok gyógynövényt lehet termeszteni. A legtöbb évelő,napos helyre kell ültetni a legtöbbet. Általában nem igényesek.
2011. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Melyeket lenne erdemes termeszteni?
2011. jan. 25. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Elöször azt kellene kitalálnod, hogy milyen növényeket akarsz termeszteni. Vannak, amik csak cserépben nönek meg, mert a klima nem megfelelö nekik, van amelyikek a kertben évekig megvannak, de vannka egyévesek is, ezeket mnden évben újra kell vetni.

Nem mindegyik szereti a tüzö napot, ezért sem lehet általánosságban válaszolni.

2011. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legegysterűbben a citromfüvet lehet termeszteni.Nézz utána mi mindenre jó.Dr Theiss szerint Isten patikájának a legértékesebb növénye.Ehhez hozzá tenném,hogy a legigénytelenebb is.Én egyszer ültettem egy tövet a kertbe,azóta ha akarnám se bírnám kiirtani.Mindenütt megél,még a félárnyékban is.A virágzása kezdetén szoktam a leveleit lehúzni csak úgy a,la natur,megszárítom,és amikor igénylet,teát csinálok belőle.Nagyon jó természetes nyugtató.Próbáld ki,megéri!
2011. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!