Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van egy nagy kosar tulipanhagy...

Van egy nagy kosar tulipanhagymam. El vagyok kesve februarban?

Figyelt kérdés
szerintetek mit csinaljak? ha most elultetem lesz ideje kifejlodni, hoz majd viragot? vagy varjak oszig? addig hol taroljam? na koszonom elore is a valaszaitokat.
2011. febr. 7. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog már virágot hozni az idén, szerintem. Őszig hűvös helyen, (pl pince, spájz) tárolhatod, és akkor duggasd majd el a hagymákat.
2011. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 doboszoli ***** válasza:
Úgy nem fogod elfelejteni, hogy az iskolaév kezdetekor kell kiduggatni, befejeztekor kiszedni.
2011. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyósom tegnap ültette el őket és nála mindig virágoznak..a szezonja csak február végétől van.
2011. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amint kienged a föld, a lehető leghamarabb ültesd el őket. Virágozhat is idén, hisz az idei virágzáshoz tavaly tárolta a tápanyagokat a hagymatestben. A jövő évi virágzás már csak tőled függ (tápanyag, nedvesség biztosítása).
2011. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!