Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen virágot tudnék ültetni...

Milyen virágot tudnék ültetni az alábbi körülményekkel?

Figyelt kérdés

Az ablakba szeretnék a ládába ültetni valamilyen virágot,ami azért elég sűrűn vagy egyfolytában virágzik,de elég szeles,illetve nap csak a délutáni órákban és csak 2-3 órát süt ide,ez egy panel földszinti ablaka lenne.

Szeretném ha burjánzana a növény és állandóan virágok lennének rajta,szeretném hogy lecsüngjön,és szép legyen ugyanakkor az ablakot ne nagyon takarja,mert nem túl világos oldal így sem.

Mit ajánlanátok ami megfelelne és jól viselné magát e körülmények között.

Illetve van elöttünk egy kis kert rész zéró tápanyaggal hasonló helyzetben,csak még a föld is kemény.

Milyen virágot vagy zöldet tudnék ültetni ide ami felfutna a kerítésre is?

Ide valami igénytelen kéne,de a földből még a bab sem igen jön ki...


2011. márc. 8. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A napos helyre futó muskátli?-nagyon szép...
2011. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekünk hasonló adottságú az erkélyünk, én futópetúniát szoktam.

Nézd csak, ilyen szokott lenni, bár ez különösen gyönyörű, azért is fotóztam le, szal azért ilyenre ne számíts, bár ki tudja??:-)

[link]


irtó szapora, ha megtépi a szél 1-2 nap alatt összekapja magát, én a temetőnél szoktam venni, tök olcsó is, egyedül annyi, hogy tápozni kell, ősszel kidobom, mert 1nyári, meg különben se tudnám átteleltetni, nincs hely, gond. neked sincs...

Még amit nem bír, ha napokig esik az eső, mert akkor rámegy vmi fránya bigyó, és kidöglik,olyankor megyek, veszek még, és kész, 1-2 hét alatt megint ilyen.


1 ládába 2 tövet ültess, ha a hosszabb láda, akkor 3-at.

sok sikert!

2011. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,valószínű megpróbálom a futó petúniát,hátha szép lesz nekem is.

Köszi:-)

2011. márc. 10. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!