Kezdőoldal » Otthon » Kert » MI a legolcsóbb megoldás?...

MI a legolcsóbb megoldás? Elég hosszú kerítésszakaszt kellene beborítanom valamivel, hogy a szomszéd ne bámuljon át, Gondoltam valami lindab anyagra vagy katonai hákóra több soron, a nád az nem túl jó mert hamar tönkre megy.

Figyelt kérdés
Mondjatok már ötleteket, meg esetleg helyet ahonnan be tudom szerezni?
2009. febr. 25. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire kell esztétiusnak lennie?Néhány ötletet tudok csak mondani,mert én is küzdök hasonló problémával.Pl fekete pvc fólia,jól kifeszítve lekötözve.Osb lapok,felületkezelve.Valami gyorsan futó növényféleség esetleg,vadszőlő.Hullámlemez,pala,vagy valamilyen olcsó müanyaglemez esetleg.Vagy préselt cementlapok,(láttam már ilyet,de nem tudom hol lehet kapni)
2009. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Növények! A vadszőlő is jó, de ő lombhullató. Hogy télen se lásson át a szomszéd, jobb a borostyán, bár lassabb a növekedése. Akár vehetsz nem több, mint 1-2 örökzöld, gyorsan növő sövényfajtát. Belőlük hajtásdugványokat kell készíteni, így nagyon sok növénykéd lesz- ez nem nehéz ám!- és pár év múlva olyan magas és sűrű, örökzöld sövényed lesz, amilyet szeretnél.


Hogy eddig a pár évig mit tegyél?

Növények.:)

Vadszőlő, borostyán. Amíg fel nem kúsznak a kerítésre, addig -mi is ezt tettük- évente vetettünk jó sűrűn ricinust. Májusban veted, két hónap alatt majdnem 2 méterre nő- de ő nem évelő, azaz évente kell veteményezni. Ez sem nehéz.


Tudom, hogy nem ilyesmire gondoltál a kérdéseddel, de hátha segített azért.:)

2009. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A legolcsóbb nagy valószínűséggel a hullámpala. Barkács áruházakban több féle kivitelben lehet kerítés elemeket kapni.


[link]

2009. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
28%
Nádkerités.
2009. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az OSB és a hullámpala jó ötletnek látszik, növényekre +ban esztétikai szempontból én is gondoltam, csak télen az nem jelent megoldást és sajnos lassan is nől... mégegyszer köszönöm, amint kisüt a nap hozzálátok
2009. febr. 25. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!