Kezdőoldal » Otthon » Kert » Komposztálómban leállt télen...

Komposztálómban leállt télen a bomlási folyamat, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Egész nyáron szórtam rá a lenyírt füvet, zöldség maradékot (figyelve mit lehet, mit nem) , hajnalonként látni lehetett a gőzölgést, és forgatáskor meleg is volt a föld. Ősszel rádobtam a zöldségnövények szárát (pl. tök), és most szinte egészben találtam, nem bomlott el. Télen már nem szellőztettem, lehet, hogy ez a baj? Most mit tegyek, hogy újra beinduljon?
2011. márc. 28. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csak a hidegtől állt meg a folyamat. Mostanában, hogy jobb idő van, újra be kell indulni, nem kell aggódnod. Olyan nincs, hogy nem fog lebomlani!
2011. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, hideg volt.Az idei nyár végére komposztálódik majd.Most kezdj egy új halmot,és ezt jövőre tudod használni.
2011. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2011. márc. 28. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
keverd össze.
2011. márc. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 titak ***** válasza:
Ha nagyon sietsz, önts rá 1-2 kanna melegvizet.
2011. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!