Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fog tudni így gyökeret ereszteni?

Fog tudni így gyökeret ereszteni?

Figyelt kérdés

Az egyik növényem éjjel valahogy leesett a polcról.Reggel ahogy észre vettem, a letört szárakat (3 részre tört, 1 az alja a cserépben maradt, a föld nem borult ki) vízbe állítottam.A vízben fog tudni gyökeret ereszteni?

Amúgy számomra ismeretlen növény, ha esetleg leírás alapján valaki megtudja mondani hogy micsoda azt is megköszönném.

Virágot még nem hozott, nem tudom fog-e még nincs 1 éves.

1 vékony szárból áll, apró levelei vannak, melyek párosával jönnek kb. 1-2 cmként egymásra merőlegesen.

A levelek közt apró szálak láthatók a száron, gondolom valami kapaszkodó szerűségek.


2011. márc. 29. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján rengeteg növény lehet, egy képet nem tudnál linkelni?
2011. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Olga néni ***** válasza:
Van, ami vízben gyökerezik, van, amit simán le kell dugni a földbe. Szerintem így ismeretlenül próbáld ki mind a kettőt, esetleg használj csíráztatót (hormon), amibe bele kell mártani a szegénykéket. Sok sikert!
2011. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Sajnos nem tudok linkelni képet.

2011. márc. 29. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!