Kezdőoldal » Otthon » Kert » A STRAUS AUSTRIA benzinmotoros...

A STRAUS AUSTRIA benzinmotoros kapagéphez hol találok alkatrészt, vagy szakszervizt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 16:21
 1/6 anonim válasza:
Sajnos alaktrészt nem kapsz hozzá. Ha elromlik, dobd el és vegyél ujat. Sajnos ez van. Nekem is ilyen kapálógépem van, gyujtótekercs ment tönkre benne, de sajmos nem tudok beszerezni másikat.
2011. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zoltán73 válasza:
Én sem tudok alkatrész hozzá, sajnos, de érdekelne egy hajtásház hozzá.
2012. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem kéz alól egy gyári csomagolású Straus Austria Benzines rotakapát. Feltöltöttem olajokkal, szépen indul, szépen megy a motorja, jól dolgozik a kertben. Aztán 10-12 üzemóra körül a meghajtás bowdenje elszakadt. Vissza kell vigyem a Tescoba, ők küldik tovább szerelőhöz, aki majd pár hónap alatt rak bele egy ugyanolyan alkatrészt, ami majd megint kb. tíz üzemórát fogja bírni. Aztán lejár a garancia június végén, és próbálhatok keresni egy elvetemült szerelőt, aki bevállalja javításra, vagy házilag tákolhatom, hogy tudjam használni, amíg a motor vagy a hajtás ki nem hal belőle. Új árához képest kedvező áron jutottam hozzá, de ahhoz drágán, hogy többet legyen javításon, mint itthon, és rövid idő múlva kukában kössön ki. Egyébként CARBON néven azonos kapát láttam ötvenpárzezrért az AUCHAN-ban minap, csak zöld színben.
2013. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%

Most kaptam egy tippet, egy próbát megér, ha még aktuális valakinek. Én is csak ezután fogok utánajárni.

[link]

2013. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 andante ***** válasza:
Itt: [link] próbálkozz, vagy itt: [link]
2013. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos, ha lejárt a garanciája, sehol. Ausztriához ugyanis semmi köze a terméknek. Ez egy tesco által forgalmazott, nagyon hitvány minőségű kínai áru, amit ezzel a fantázianévvel láttak el. Nem tudtak még olyat gyártani ilyen név alatt, ami hosszú távon használható lenne.
2015. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!