Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lesz valami a futó muskátlival...

Lesz valami a futó muskátlival ha sima virgföldbe van ültetve és nem muskátli földbe? Hogy kell gondozni?

Figyelt kérdés
egyik nagyáruházbol kaptunk pár tálcával.
2011. máj. 7. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, nem kell muskatli fold, enyem is normal foldben van. Nem kell nagy gondozas neki, keves viz, neha visszavagod, meg tobb lesz a virag rajta. Mind a muskatli, igenytelen, konnyen kezelheto.
2011. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első bimbókat törd ki, bokrosabb lesz. Én a Tescós virágzásindítóval locsolom. Megbolondul tőle. Elnyílt virágot tőből kitörni mindig.
2011. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt jó lenne tudni, hogy "hagyományos" muskátli, vagy "futómuskátli". A hagyományos szereti a napsütést és ezért valamivel több vizet igényel. A futómuskátli (valójában nem fut, inkább csak lefelé nyúlnak a szárai) inkább a kicsit árnyékosabb helyeket szereti, és ezért kevesebb vizet is igényel.
2011. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen földbe ültetheted, de azért arra ügyelj, hogy laza szerkezetű talajba kerüljön. A balkonnövények a laza talajt szeretik, sok virágföld nem ilyen. Legalább 15 éve nevelgetek muskátlit, soha nem teleltetem ki. Azt tapasztaltam, hogy szebbek azok amiket több napfény ér. Úgyhogy nyugodtan teheted napos helyre, szeretik. A nyári kánikulába akár 2-3 naponta öntözd. Nem árt neki a tápoldat, bár én próbáltam nélküle is, és ugyan olyan szépek voltak.:)
2011. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Persze,hogy lesz vele valami! virágozni fog!


[link]


[link]

2011. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!