Kezdőoldal » Otthon » Kert » Bonsai és MEZTELENCSIGA!? :|

Bonsai és MEZTELENCSIGA!? :|

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam egy bonsai-t (borágófát). Öntözéskor vettem észre, hogy a törzsénél volt rajta egy nagyon apró, pár mm-es kis meztelencsiga. Lehet ebből gond, vagy hagyjam? Vagy ha legközelebb látom, azonnal szedjem le róla? Aki ért hozzá legyen kedves és írjon. Szeretném, hogy megmaradjon a fácskám és minél szebb legyen. :) Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 12. 08:23
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nekem a meztelencsigak leragtak a fam levelet. Sajnos, csigairtot kellett beszereznem, mert lyukasra ragtak a leveleket. Szerintem jobb, ha nincs ott.
2011. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkép szedd le róla, ha meglátod!! Cserépben van ugye? Kint a szabadban? A cserepet szórd körbe apróra tört tojáshéjjal, így a csiga nem tud elcsúszni a növényig. :)
2011. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Ma reggel el is csíptem a kis dögöt. Remélem több nem jelenik meg rajta, mert akkor befonom a hajam. XD

Még 1x köszönöm szépen a segítségeteket!

2011. máj. 13. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!