Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit tegyek? Kiássák a kutyám...

Mit tegyek? Kiássák a kutyám sírját a kert végében!?

Figyelt kérdés
Nemrég elföldeltük szegény kutyánkat a kert végébe. Azóta hetente pár alkalommal reggelre mindíg kiássák a sírt. Ami gond, hogy bogarakkal van tele, a gyerek odamegy nézni minden reggel. Hiába temetem vissza, valakik reggelre kiássák! Talán a szomszéd gyerekek de nem tudom! Mit tegyek? Áthelyezni nem tudom mert már bomlik és nagyon büdös!
2011. máj. 20. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem másik kutya ássa ki. Borítsd be valami betonlappal.
2011. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én téglákat tettem a macska sírjára. Nerm is piszkálták! Próbáld ki!
2011. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is valamilyen másik állat lehet a "tettes".

Nincs elég mélyen, és érzi a szagát. A gond az, hogy már megjegyezte, hogy az ott van, és megint ki fogja ásni.


Vegyél egy mély levegőt meg könyékig érő gumikesztyűt, tedd be egy megfelelő méretű nejlon zsákba, és ásd el újra, mélyebbre!

Különben addig lesz ez, amíg el nem bomlik, vagy télen rá nem fagy a föld, és nem lehet kikaparni.


Sajnálom. :(

2011. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Éjjel kiteszek egy webkamerát egy régi netbookra dugva, hosszabbítóval és felveszem videóra hogy mi folyik ott! Nem tudom mi lehet...
2011. máj. 20. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ástad elég mélyre.
2011. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tegyél rá köveket,közé földet, lehet belőle sziklakert, még emlékhelynek is szép lesz..és ha van kutyariasztó spray-d fújd be vele.

Biztosan másik kutya ássa ki, nem a szomszéd..miért is tenné?

2011. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!