Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor ajánlatos medencét...

Mikor ajánlatos medencét állítani,457*91-es?

Figyelt kérdés
Soha nem tudom, mikor érdemes felállítani. Néztem 30 napos időjárás előrejelzés, egész jó idők jönnek. Megéri már mostanság felállítani, vagy várjak még június elejéig, közepéig?
2011. máj. 20. 17:47
 1/5 gfero ***** válasza:
szerintem már fel lehet már most dög meleg van
2011. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is"üzembe"helyezheted már.
2011. máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap elkezdtem :-)
2011. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Jövőhéten lehet én is belevágom a fejszémet!:)

Csak ne lenne szösz az egész udvar...-.-"

2011. máj. 23. 10:59
 5/5 hell-ikon ***** válasza:

A 30 napos előrejelzés igen nagy lutri (vagy bejön, vagy nem), én az ilyeneket el se olvasom, de még két heteset se. 5 nap a maximum, amit a meteorológusok 80-90%-os bizonyossággal mernek vállalni, hogy beválik. De van amikor ez se jön be, mikor túlságosan instabil a légkör.


Tulajdonképpen tartasz valamitől (pl. fagy v. ilyesmi), hogy kiemelted a kérdést? Ha igen és esetleg pont fagy miatt, akkor várd meg az utolsó fagyos szentet (Orbán, május 25) és utána állítsd fel a medencét. Utána már tényleg valami időjárási különlegességnek, kuriózumnak kellene jönnie ahhoz, hogy szokatlanul hideg legyen az év ezen szakában.

2011. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!