Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vegyszerek helyett SÓ-t a...

Vegyszerek helyett SÓ-t a kerti medencébe?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömtől hallottam tegnap hogy ő a medencébe nem tesz algaölőt, se P.H. csökkentőt, csak klór tablettát használ és sima háztartási sót?

Valakinek tapasztalata e téren? Valóban elég a só, vagy maradjunk a jól bevált vegyszereknél.(Jobban örülnék ha kevesebb vegyszere kellene, de nem minden áron!)


2011. máj. 22. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Énis tettem sót a klerti medencébe bár tettem hozzá klórt plusz a medence víz keringető hogy a ső önmagában elég azt nem tudom, de ha azt használsz akkor érdemes beruházni egy keringetőbe hogy legalább forogjon a víz ugyanis a keringető ami nekem van azt eredetileg kerti tóhoz vettük de a medencébe kötött ki és az algát azt homokká változtatta.
2011. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát elég furcsán hangzik. akkor halak nincsenek is a tóban?

(egyébként nem P.H., hanem pH, bocsi h javítottam.)

2011. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!