Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valaki árulja már el nekem,...

Valaki árulja már el nekem, hogy ti hogyan takarítjátok ki a kerti medencétek aljáról azt a sok kis apró fekete belehullott részecskét? Medenceporszívónk nincsen, vegyszerek vannak, az ok is, de azt hogyan szedjem ki porszívó nélkül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kör alakú a medencétek, akkor nagyon egyszerű. Valaki belemegy, és körbe-körbe járva jól megkeveri a vizet, aztán kijön. Mire a víz megáll, az összes piszok a medence kellős közepén lesz egyetlen apró kupacban. Fogsz egy slagcsövet, odateszed a kupachoz az egyik végét, a másik végét szájjal megszívod (két emberes feladat), majd leejted a földre. A kupacnál lévő részt porszívóként mozgatva kiszívod a koszt. Mi mindig így csináljuk. Volt medenceporszívónk is, de ez sokkal gyorsabb és hatékonyabb.
2011. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
húha :) köszönöm szépen a válaszodat,csak azt szeretném még kérdezni,hogy nekünk kb a locsolótömlőnk kb, 10 méter hosszú,azt hogyan tudom megszívni???-mert sima porszívócsövet próbáltam ma,de azt nem tudtam megszívni...vagy milyen csövet vegyünk,és hol?
2011. júl. 8. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég egy nagyjából 5 méteres cső.
2011. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk az általad megadott módszert a medence tisztításához,és meg szeretném köszönni a super ötletet,mert nagyon jól bevált :)!Vettünk 5 méter víztiszta csövet és azzal csináltuk,csak úgy hozta ki a sok koszt az aljáról :).Nagyon köszönjük az ötelet :)
2011. júl. 9. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült! Jó pancsolást!:)
2011. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszike,tényleg :)
2011. júl. 9. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!