Kezdőoldal » Otthon » Kert » Most találtam a fiókomban...

Most találtam a fiókomban estike magot. Mi lesz, ha csak most ültetem ki? A zacskón azt írták április az ajánlott idő. Attól még fog virágozni, csak később?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2011. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen fog! :D . Én imádom az illatáááát :D . Hoztam be egy párszálat a szobába, és az egész szobában érzik az iillata :)
2011. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most olvastam a kérdésed.Tudom,hogy már nem aktuális,mégis válaszolnék.Én is IMÁDOM az estikét.minden évben ültetek.Az én tapasztalatom szerint mindegy mikor ülteted,virágoztni fog.Az előbb jöttem be a kertből,kihasználom a jó idő minden percét,már "téliesítek"szedek be mindent.A kert egyik sarkában,ahol tavsszal estikét ültettem,az "utódok"vagyis az elszórt magvakból kikelt estikék most kezdtek el virágozni.Szinte sajnáltam őket kiásni mert még most is illatoztak.Igaz nem olyan intenzíven ahogy megszoktuk,de még mindíg ISTENI(nagyon imádom)
2011. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt jó tudni,mert Én is csak a napokban tudom majd elvetni.:)

Tavaly akkor Neked is lett belőle valami kedves Kérdező?

Egyébként Én minden virágmaggal így vagyok, hogy ha csúszok Én akkor is úgy gondolom,csak lesz belőle még valami.:)

2012. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!