Kezdőoldal » Otthon » Kert » Egy folyton termő eper palántá...

Egy folyton termő eper palántának mekkorának kell lennie?

Figyelt kérdés

Vettem ilyen folyton termő palántát, és 1 hét alatt nem volt hajlandó nőni egy picit sem. Virágok sincsenek rajta.


A sima eperpalánta meg már olyan nagy, és egy csomó kis zöld eper van rajta.


2011. máj. 28. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mekkorának vetted?

Lehet, hogy még a gyökerei növesztésével foglalkozik, főleg, ha szabadgyökeresen vetted.

Majd kirúgja magát.

2011. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen,ő sajnos elég nehezen tér magához,de nézd meg jövőre,kiirtani sem tudod,és szaporodik mint a tarack,és ha jó a föld, nagy eprek lesznek rajta. Nekem is van egy rész amit idén ültettem be,és eléggé gyengélkedik,mondjuk virágot hoz,és termés van rajta,de még nem ehető,de a tavalyi ültetvényről,máj 17. óta mindennap szedünk epret.



A kérdésre a válasz:8cm-es az már megfelelő,de ha nagyon hosszú a gyökere,vágjuk vissza 10 cm hosszúságúra. Nagyon vízigényes,de meghálálja.

2011. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly szeptemberben ültettem őket,alig bírtam észrevenni tavasszal,hová lettek,de azóta szépen folyamatosan erősödnek.Sokkal nyúlánkabbak és vékonykábbak,mint a másik fajtájúak,de már hozott is pár termést és az valami fantasztikusan finom is és szép is.
2011. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!!!

Ahogy figyelgetem, mintha összekapta volna magát, és már elkezdett nőni. Na de annyira nem túlozta el. Viszont a kis zöld eper, az már egész jól nő rajta. Akkor nem aggódom, majd idővel elkezd növekedni, és virágot hozni.

Még egyszer köszönöm!

2011. máj. 29. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!