Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kertemben agresszíven...

A kertemben agresszíven elszaporodott trombitafolyondárt hogyan lehet kiírtani? Tuskóra vágtam, de az egész kert keresztül kasul be van hálózva vastag gyökerekkel! Mivel lehet beoltani a törzset, hogy elpusztuljon?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld kiásni, a gyökereket ásóval elvágni, ha valahol hajtást látsz azonnal vágd le. Sokáig fog tartani, de mást szerintem nem tudsz tenni, ha már ennyire elterjedt. Hiába permetezel, ha már "mindenhol" ott van. Azért ha bemész egy gazdaboltba, vagy kertészeti áruházba biztosan kaphatsz valami permetszert, de hogy használni fog-e....?
2009. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor majd kihajt és tele lesz levélell(a sarj hajtások is)totális gyomírtóval permetezd le.Medalon v medalion vmi ilyesmi neve van(ez levélen keresztül szívódik fel és elvileg eljut az egész növényhez), kertészeti boltokban kapható.Visszavágva tuti nem lehet kiírtani, csak brutálisabb megoldással. Nekem ezt tanácsolták, az enyémre is ez vár majd ha kihajt.
2009. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!