Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ehető így a gyümölcs?

Ehető így a gyümölcs?

Figyelt kérdés
Muskátli tápoldatos vízzel locsoltam a teraszomon lévő dézsás epret, már mióta elültettem a palántákat.. A termését attól meg lehet enni, ugye?
2011. máj. 31. 20:42
 1/5 anonim válasza:
A bolti eper is agyon van műtrágyázva, szóval nyugodtan.
2011. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hell-ikon ***** válasza:
Javaslom a termés növekedés és érési időszak alatt ne trágyázd ha nem akarsz egy jó kis nitrátos v. hasonló mérgezést...
2011. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ó... köszönöm a választ!

Akkor csak simán locsoljam? Elég kis dézsában van, azért tettem rá tápoldatot, mert gondoltam hamar elhasználja az eper a földből a tápanyagokat. :S

2011. jún. 1. 17:53
 4/5 hell-ikon ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz a tápanyag miatt, akkor azt javaslom, hogy inkább komposztot esetleg érett marhatrágyát (bármelyik hiperben v. gazdaboltban kapsz zacskósan, nyugi nem lesz büdös) szórj egy keveset a tövéhez. A lényeg, hogy szerves anyag legyen, ne szervetlen tápoldat v. műtrágya.
2011. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben!! Köszönöm a segítséged!!
2011. jún. 2. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!