Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van fémvázas medencétek?...

Van fémvázas medencétek? Milyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Anno volt az 10 ezer ft os Bestway medencénk


[link]



aminek a peremét fel kell fújnni, na azt a macskám 1 nap alatt kilukasztotta...



Most vennénk Intex fémvázas medencét.

Van tapasztalat?Milyen?stabil?nem törik a váz könnyen?

Hátránya?


[link]


Én pl imádtam a sima felfújhatósat is, de ez azért drágább, nem tudom érdemes e megvenni :)


Ugye ebbe nem kell plusz fólia, amit beleteszel...?


(azt tudom, hogy alá-fölé kell majd egy)


2011. jún. 5. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem merev falú medencém van,abba kell belső fólia is.Nagyon jó,meg vagyok vele elégedve,felállítani is könnyű.az enyém Firenze típusú,a Corában vettük 3 éve.

Méretei:3 méterx0,9 méter.Általában nem engedjük,csak háromnegyed részéig vízzel,de pancsolni nagyon jó benne.(nyilván nem egy úszómedence,de jó)


Amiről linkeltél képet,nem tudom milyen,de mivel merev falú,azt biztos nem lyukasztják ki a házi állatok.(nálunk van kutya is,macska is és semmi gond)

2011. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyan ilyen Intex medencénk van 4.57m x 1.22m-es. Nagyon meg vagyunk vele elégedve. Van egy közepes nagyságú kutyánk, de semmilyen kárt nem tett benne, pedig volt, hogy fel ugrott az oldalára. Most hétvégén 7-en pancsoltunk benne, ment a mókázás ezerrel, de csak minimális mozgása volt a falának. Mi annyi óvintézkedést tettünk a stabilitása érdekében hogy a csavarokat, amik a különböző tartó oszlopokat összefogják a műanyag csavar helyett kapupántra cseréltük, így a nagy hancúrozás közben való megterhelést tuti jól bírja. Mi az aljára nem tettünk fóliát, mert ahol a medence áll direkt erre a célja lebetonoztunk egy kockát aminek nagyon sima lett a teteje. Persze szerintem azért érdemes alá tenni valamit. Ha a megfelelő ápoló szereket megvásárolod mellé sokáig tiszta marad a vize is. A miénk már egy hónapja áll, és még nem cseréltünk benne vizet csak a fogyást pótoltuk, és még most is hibátlan. Persze közben a szereket használjuk. (klórtabletta, algaölő, pelyhesítő, ph ellenőrzés).

Remélem nagyjából mindent leírtam a regényemben. :)

Jó szórakozást a medencéhez, ha esetleg megveszed. Az biztos, hogy bármikor jó buli.

2011. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!