Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van egy kaktuszom, ami talán...

Van egy kaktuszom, ami talán beteg mert nincs rajta tüske, kiakartam dobni de pár napja ésszrevettem, hogy valami szőrös nől ki belle, mi lehet?

Figyelt kérdés
Most már a szőrökön kívűl látok valami zöldet,lehet virágozni fog?nagyon kiváncsi vagyok rá
2011. jún. 10. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem minden kaktuszféle tüskés!!

Nekem több olyan kaktuszom is van, aminek majdhogynem tökéletesen sima a felülete... :) Meg lehet simogatni, anélkül, hogy szúrna.

2011. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hell-ikon ***** válasza:

Valami ilyesmi?


[link]


[link]


[link]

2011. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aha,de ennek a kaktusznak voltak tüskéi csak eltüntek,a második kaktuszra hasonlít csak sötét szörök jöttek ki rajta
2011. jún. 10. 14:43
 4/5 hell-ikon ***** válasza:
A két véglet között (lövésem sincs ill. bármi lehet) ingadozom így leírás alapján, de ha a csúcsához közeli részen hozza a szőrös, zöld izét, akkor lehet, hogy bimbó...:)
2011. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bimbó volt:) és már el is virágzot egy nap alatt....kösziii
2011. jún. 15. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!