Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vízcső szétcsúszás? Házépítés...

Vízcső szétcsúszás? Házépítés folyik nálunk, és a markoló egy földben lévő vízcsövet kimozdítva (nem tudtunk róla) a vizóraknában még az óra előtt elmozdította a csöveket.

Figyelt kérdés

Azonnal észrevettük, összedugtuk, szinte semmi nem folyt el. Ezt most jelentsük a Vízműveknek? Vajon az órához bemenő csövön van plomba? Most nincs rajta, de lehet hogy csak leesett.

Nem akarok ebből bajt, soha nem csaltam semmi dolgon, kicsit túl lelkiismeretes is vagyok.

Az építkezés amúgy a kerti kútról megy, a vízóra évek óta fogyasztás nélküli.

Szerintetek mit csináljak?


2011. jún. 27. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem a csövön van blomba,hanem az órán.
2011. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha 100%-osan biztos vagy benne, hogy nem szivárog (és nem is fog), tehát rendesen visszaraktátok a helyére, akkor hagyd.

Ha viszont lesz még rajta fogyasztás, akkor mindenképp szólj a vízműveknek, hogy nézzék meg a szakemberek is.

2011. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Szerintem akkor megnézetem, mert az új házba természetesen majd bekötik a vizet.

Remélem elhiszik hogy nem ment el semennyi.

2011. jún. 27. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!