Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol és mennyiért tudok venni...

Hol és mennyiért tudok venni klór és algaölőt a medencébe? Melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Barkácsáruházakban, hipermarketekben árulják ezeket, ahol a kerti medencéket is!...

Algaölőre is szükség van és klórra is!

A készítmények dobozán ott van a használati utasítás, hogy melyik mire való és mennyit kell a medencébe tenni belőle...

2011. júl. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Múlt héten vettem a Tesco-ban algaölőt (valami szuperebb, 1 l) 1490.-, maxi klór tablettát 2490.- ért.

Sajnos kénytelen voltam, mert nem volt időm mászkálni utána.

Volt még algaölő 990.-ért.

A tablettát össze kellett törnöm, hogy beférjen az úszó adagolóba, így is megmaradt a fele. Szerintem évekig elég lesz, mert még mindig van benne. Algaölőt egy héten 1×, 1 műanyag kispohárnyit használok. Gyönyörű maradt a víz, pedig 5. napja harcolják a gyerekeim.

Mindkettő vegyszer fontos.

Tavaly 2,5 m-es medencébe csak algaölőt használtam, de 5-7 naponta teljes vízcsere és sikálás kellett (igaz, nem vízszűrős volt).

Most csak a látható szmötyit kell kihálózni.

2011. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Lemaradt, hogy a klórtabletta 10 db-os.
2011. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!