Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A medencébe vettem ilyen klór...

A medencébe vettem ilyen klór tablettát, felapritottam, de a kezem hiába mosom meg, klórszagú marad. Lehet bajom belőle, hogy ezzel eszek vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nagyobb dózisba nem egészséges abban biztos lehet... a klór mérgezés nem valami vicces dolog. ha alaposan többször is megmostad a kezed, akkor szerintem komoly bajod nem lehet tőle. De nem értem... minek kellet felaprítani? Ahhoz elvileg lehetne kapni egy kis bóját, amibe belerakod... az alja vízben van és ott kioldódik. Maximum félbe kell törni, ha nem fér bele...
2010. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy ilyen tabletta 20m3 vizhez elég, nekem pedig egy kisebb 366 centis medencém van, és ha jól számoltam akkor 7-8 m3 viz fér bele. És ezért nem tettem bele az egészet egyből, hanem elnegyedeltem. Mert pocsékolni nem akarok, nem olyan olcsó :)
2010. aug. 1. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
oké. értem én. de ez nem úgy oldódik, hogy berakod a vízbe és heves pezsgés közepedte eltűnik a tabletta, hanem fokozatosan oldódik ki. Szerintem elég lett volna csak megfelezni. Ha meg nem használod a medencét, akkor kiveszed a bóját a tablettával és félrerakod... nem lesz semmi baja.
2010. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!