Kezdőoldal » Otthon » Kert » Bogaras az orchideám, mit...

Bogaras az orchideám, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem és most vettem észre, hogy a cserepében a gyökerei között kis bogárszerűség mászkál. Inkább olyan kis csúszómászó szerű, nem rendes bogár kinézetű.

Hogy tudom kiirtani onnan? Gondolom az nem túl jó, hogy benne van.


2011. júl. 21. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha bemész egy kertészboltba és elmondod a problémád biztos segítenek. Lehet kapni természetes ellenségeket. azok is bogarak :D De olyat tudnak hogy bekajálják a kártevőket meg levéltetveket és ilyesmiket. Akkor csak pár bogarad lesz. :) A permetezés elég necces mert eléggé kétesélyes. 1 vagy nem történik semmi. 2 Vagy kipusztul a bogár is meg a növény is. Én jártam már így. viszont ha természetes ellenséget veszel nem vegyszerezel ami azért egészségesebb.
2011. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!